Eseménynaptár

Augusztus,
2017
2017. Augusztus
Hét Ked Sze Csü Pén Szo Vas
31 1 2017. August 1. , Tuesday 2 2017. August 2. , Wednesday 3 2017. August 3. , Thursday 4 2017. August 4. , Friday 5 2017. August 5. , Saturday 6 2017. August 6. , Sunday
7 2017. August 7. , Monday 8 2017. August 8. , Tuesday 9 2017. August 9. , Wednesday 10 2017. August 10. , Thursday 11 2017. August 11. , Friday 12 2017. August 12. , Saturday 13 2017. August 13. , Sunday
14 2017. August 14. , Monday 15 2017. August 15. , Tuesday 16 2017. August 16. , Wednesday 17 2017. August 17. , Thursday 18 2017. August 18. , Friday 19 2017. August 19. , Saturday 20 2017. August 20. , Sunday
21 2017. August 21. , Monday 22 2017. August 22. , Tuesday 23 2017. August 23. , Wednesday 24 2017. August 24. , Thursday 25 2017. August 25. , Friday 26 2017. August 26. , Saturday 27 2017. August 27. , Sunday
28 2017. August 28. , Monday 29 2017. August 29. , Tuesday 30 2017. August 30. , Wednesday 31 2017. August 31. , Thursday 1 2 3
Mutassa az összes kategória eseményeit


Eseménynaptár

Nincsenek események

Július 2018
H K Sz Cs P Szo V
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Közösségi oldalaink

Az újhelyi vár feltárásának hivatalos honlapja

Keresés

Múzeumi évkönyvek

evkonyvek

A Petőfi Irodalmi Múzeum - Kazinczy Ferenc Múzeum már elérhető a világ egyik legnagyobb utazástervező oldal, a Tripadvisor magyar felületén. Amennyiben járt már nálunk, kérjük, értékelje látogatói élményét, és segítsen ezzel azoknak, akik fontolóra veszik intézményünk meglátogatását!  Köszönjük!

A múzeum adatlapjának megtekintéséhez kattintson a logóra!

Új Orpheus 2017

A Petőfi Irodalmi Múzeum -
Kazinczy Ferenc Múzeum Értesítője 2017

Új Orpheus

Új Orpheus 2016

A Petőfi Irodalmi Múzeum -
Kazinczy Ferenc Múzeum Értesítője 2016

Új Orpheus

Egy hely, ahová érdemes betérni!

Újhelyi kedvezmény

JSN Megazine template designed by JoomlaShine.com